PENERBIT UPSI

Pencarian kata kunci, ISBN, tajuk buku, nama penulis dan sebagainya

|

|

|

|

|

|

Untuk Menjadi Peneraju dalam Penerbitan Ilmiah Bertaraf Dunia

Bahasa / Language

Tarikh kemaskini laman sesawang : 30 Mei 2017

Capaian

Pantas

Pejabat Utama

Kakitangan Penerbit UPSI

Komen/Maklum Balas

Pejabat Pengarah

Prof. Madya Dr. Nasir bin Nayan

Pengarah Penerbit UPSI

05-4505600

nasir@fsk.upsi.edu.my / pengarah.penerbit.upsi.edu.my

Pejabat Utama

05-4505600

05-4595169

penerbit@upsi.edu.my

Pejabat Penerbit UPSI (Berada di Bangunan Perpustakaan Tuanku Bainun

Pengarah

Prof. Madya Dr. Nasir Nayan

05-4505600

pengarah.penerbit@upsi.edu.my

Bahagian Pengurusan Penerbitan

En. Azlan bin Dahari

Pegawai Penerbit N44

05-4506642

azlandahari@upsi.edu.my

Unit Penerbitan Buku

Sofiatul Nazirah binti Ahmad Shubki

Pegawai Penerbitan N41

05-4505596

sofiatul@upsi.edu.my

Pn. Rafizah Zainal Kasim

Penologn Pegawai Penerbitan N29

05-4505472

rafizah@upsi.edu.my

Unit Penerbitan Jurnal

Unit Terjemahan & Latihan

Cik Faridah Hanim binti Aziz @ Adan

Pegawai Perancang Bahasa S44

05-4505435

f_hanim@upsi.edu.my

Pn. Asiah binti Abdul Rahman

Pegawai  Perancang Bahasa S44

05-4505437

asiah@upsi.edu.my

Pn. Nurul Hafizan Abd Rahman

Penolong Pegawai Penerbitan N29

05-4505472

nurulhafizan@upsi.edu.my

Bahagian Kreatif

Unit Kreatif Buku

Unit Kreatif Grafik

En. Khairul Aizat Abdul Rauf

Pegawai Pereka B44

05-4506641

khairul.aizat@upsi.edu.my

En. Redzuan Shah Datu Sahadun

Pegawai Pereka B44

05-4505595

redzuanshah@upsi.edu.my

En. Zulkifli Mat Jali

Pereka B22

05-4505597

zureg@upsi.edu.my

En. Ahmad Faizal Abdul Shukor

Pereka B19

05-4505597

f.iskandar@upsi.edu.my

Pn. Zuzalina Zulkanain

Pereka B19

05-4505597

zuzalina@upsi.edu.my

Cik Nurmaisara Ahmad

Pereka B19

05-4505597

nurmaisara@upsi.edu.my

Bahagian Pemasaran, Promosi dan Kedai Buku

Unit Kedai Buku

Unit Promosi

Unit Pemasaran

En. Ramli Mosmin

Pegawai Penerbitan N44

05-4506803

ramli_m@upsi.edu.my

En. Zaharuddin bin Hamzah

Pembantu Tadbir P/O N19

05-4506464

zaharuddin@upsi.edu.my

Puan Norreha Mustafa

Pembantu Penerbitan N22

05-4505472

norreha@upsi.edu.my

En. Daud Ismail

Penolong Pegawai Penerbitan N29

05-4506464

daud_ismail@upsi.edu.my

Bahagian Pentadbiran dan Kewangan

En. Mohd Hanif bin Mohamad

Penolong Pegawai Tadbir N32

05-4506464

azuwam@upsi.edu.my

Pn. Asmah binti Mohd Amin @ Mohd Mansor

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)

05-4505600 / 05-4506464

asmahma@upsi.edu.my

En. Mohd Zulfikar bin Zainal Abidin

Penolong Akauntan W29

05-4506464

zulfikar@upsi.edu.my

Mohd Muhaiyuddin bin Md Zahid

Pembantu Am Pejabat N1

05-4506464

muhaiyuddin@upsi.edu.my

Maklum Balas Melalui E-Mel

Maklum Balas Melalui Laman Sosial

Sila masukkan sebarang cadangan, aduan, permasalahan, maklumat dan sebagainya bagi penambaikkan Penerbit UPSI pada masa akan datang.

Sila masukkan sebarang cadangan, aduan, permasalahan, maklumat dan sebagainya bagi penambaikkan Penerbit UPSI pada masa akan datang.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Hak Cipta © 2016 Penerbit UPSI | Reka Bentuk oleh Penerbit UPSI

Penafian: Universiti Pendidikan Sultan Idris dan Penerbit Universiti tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat dalam laman ini.