Jualan Online

Pencapaian

Hubungi Kami

Info: Tarikh kemaskini website pada 30 Januari 2018

PENERBIT UPSI

Peneraju Penerbitan Bertaf Dunia

Mengenai Penerbit UPSI

Pejabat Utama

Kakitangan Penerbit UPSI

Komen/Maklum Balas

Pejabat Pengarah

Prof. Madya Dr. Suriani Binti Abu Bakar

Pengarah Penerbit UPSI

05-4505600

suriani@fsmt.upsi.edu.my / pengarah.penerbit.upsi.edu.my

Pejabat Utama

05-4505600

05-4595169

penerbit@upsi.edu.my

Pejabat Penerbit UPSI (Berada di Bangunan Perpustakaan Tuanku Bainun

KETUA PUSAT TANGGUNGJAWAB

Prof. Madya Dr. Suriani binti Abu Bakar

05-4505600

pengarah.penerbit@upsi.edu.my

BAHAGIAN PEMASARAN,

PROMOSI & KEDAI BUKU

BAHAGIAN

KREATIF

BAHAGIAN

PENGURUSAN EDITORIAL

BAHAAGIAN

PENTADBIRAN & KEWANGAN

En. Ramli Mosmin

Pegawai Penerbitan N44

05-4506803

ramli_m@upsi.edu.my

Unit Promosi

Unit Kedai Buku

Unit Pemasaran

En. Daud Ismail

Penolong Pegawai Penerbitan N29

05-4506464

daud_ismail@upsi.edu.my

Puan Norreha Mustafa

Pembantu Penerbitan N22

05-4505472

norreha@upsi.edu.my

En. Zaharuddin bin Hamzah

Pembantu Tadbir P/O N19

05-4506464

zaharuddin@upsi.edu.my

Unit Kreatif Buku

En. Khairul Aizat Abdul Rauf

Pegawai Pereka B44

05-4506641

khairul.aizat@upsi.edu.my

En. Zulkifli Mat Jali

Pereka B22

05-4505597

zureg@upsi.edu.my

Pn. Zuzalina Zulkanain

Pereka B19

05-4505597

zuzalina@upsi.edu.my

Cik Nurmaisara Ahmad

Pereka B19

05-4505597

nurmaisara@upsi.edu.my

Unit Kreatif Grafik

En. Redzuan Shah Datu Sahadun

Pegawai Pereka B44

05-4505595

redzuanshah@upsi.edu.my

En. Ahmad Faizal Abdul Shukor

Pereka B19

05-4505597

f.iskandar@upsi.edu.my

Unit

Penerbitan Jurnal

Unit

Penerbitan Buku

Unit

Terjemahan & Latihan

Pn. Asiah bt. Abdul Rahman

Pegawai  Perancang Bahasa S44

05-4505437

asiah@upsi.edu.my

En. Azlan bin Dahari

Pegawai Penerbit N41

05-4506642

azlandahari@upsi.edu.my

Cik Faridah Hanim bt. Aziz @ Adan

Pegawai Perancang Bahasa S44

05-4505435

f_hanim@upsi.edu.my

Unit Perolehan Manuskrip

Nur Farhan bt.  Mohd Yusoff

Pegawai Penerbitan N41

05-4506642

nurfarhan@upsi.edu.my

Sofiatul Nazirah bt. Ahmad Shubki

Pegawai Penerbitan N41

05-4505596

sofiatul@upsi.edu.my

Pn. Rafizah Zainal Kasim

Penologn Pegawai Penerbitan N29

05-4505472

rafizah@upsi.edu.my

Pn. Nurul Hafizan Abd Rahman

Penolong Pegawai Penerbitan N29

05-4505472

nurulhafizan@upsi.edu.my

En. Mohd Hanif bin Mohamad

Penolong Pegawai Tadbir N32

05-4506464

azuwam@upsi.edu.my

En. Mohd Zulfikar bin Zainal Abidin

Penolong Akauntan W19

05-4506464

zulfikar@upsi.edu.my

Pn. Asmah binti Mohd Amin @ Mohd Mansor

Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP)

05-4505600 / 05-4506464

asmahma@upsi.edu.my

Mohd Muhaiyuddin bin Md Zahid

Pembantu Am Pejabat N1

05-4506464

muhaiyuddin@upsi.edu.my

Maklum Balas Melalui E-Mel

Maklum Balas Melalui Laman Sosial

Sila masukkan sebarang cadangan, aduan, permasalahan, maklumat dan sebagainya bagi penambaikkan Penerbit UPSI pada masa akan datang.

Sila masukkan sebarang cadangan, aduan, permasalahan, maklumat dan sebagainya bagi penambaikkan Penerbit UPSI pada masa akan datang.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

HUBUNGI KAMI

Penerbit / Pejabat Karang Mengarang

Alamat

Universiti Pendidikan Sultan Idris

35900 Tanjung Malim

Perak Darul Ridzuan

Telefon

05-450 5600

Faks

05-459 5169

e-Mel

penerbit@upsi.edu.my

Hak Cipta © 2018 Penerbit UPSI | Reka Bentuk oleh Redzuan Shah, Penerbit UPSI.

Penafian: Universiti Pendidikan Sultan Idris dan Penerbit Universiti tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat dalam laman ini.